Αγορα sanremo cube

Δεν βγάζει καϊμάκι η μηχανή σας ή ο espresso σας αγγίζει την τελειότητα, μοιραστείτε τον πόνο ή την χαρά σας εδώ.
dimm
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 04, 2012 12:32 pm
Όνομα: Δημητρης
Μηχανή:: Linea Mini
Μύλος:: Eureka Atom 75

Re: Αγορα sanremo cube

Δημοσίευση από dimm » Τρί Ιουν 20, 2023 8:52 pm

Ούτε την prima εχω δοκιμασει, αλλα στα χαρτια ειναι πολυ ανωτερη απο την Cube.
Βασικά άποψη μου, δεν αξίζει τα λεφτά της η Cube ακριβη χωρις λογο...

H Prima ειναι στο ιδιο επιπεδο με Linea Mini, ECM Synchronika, οποτε εαν μπορεις και οντως θελεις να κανεις μια τετοια κινηση η Prima ειναι πιο σωστη επιλογη...

εαν θα επερνα από San Remo θα ηταν η You, αλλα ξεφευγει νομιζω εκει η τιμη...

spyros12
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 20, 2021 2:48 pm
Όνομα: Σπυριδων
Μηχανή:: Oscar 2
Μύλος:: MACAP MXD 75 mm
Οι καφέδες μου:: ESPRESSO
Τοποθεσία: ΧΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: Αγορα sanremo cube

Δημοσίευση από spyros12 » Τετ Ιουν 21, 2023 5:28 am

Βασιλη μηπως μπερδευεσαι....???την cube στην δινει στην μεγιστη δυνατη τιμη και την prima στην δινει 2700+500=3200??? καποιος κανει λαθος η εσυ η ο γνωστος σου σ κρυβει κατι.
για ρωτα τιμη καταλαγου prima καθως κ τιμη χωρις φπα .για ρωτα τον φιλο σου κ περιμενω να μας πεις η να μας τον γνωρισεις.

spyros12
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 20, 2021 2:48 pm
Όνομα: Σπυριδων
Μηχανή:: Oscar 2
Μύλος:: MACAP MXD 75 mm
Οι καφέδες μου:: ESPRESSO
Τοποθεσία: ΧΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: Αγορα sanremo cube

Δημοσίευση από spyros12 » Τετ Ιουν 21, 2023 4:05 pm

spyros12 έγραψε:
Τετ Ιουν 21, 2023 5:28 am
Βασιλη μηπως μπερδευεσαι....???την cube στην δινει στην μεγιστη δυνατη τιμη και την prima στην δινει 2700+500=3200??? καποιος κανει λαθος η εσυ η ο γνωστος σου σ κρυβει κατι.
για ρωτα τιμη καταλαγου prima καθως κ τιμη χωρις φπα .για ρωτα τον φιλο σου κ περιμενω να μας πεις η να μας τον γνωρισεις.
Υ.Γ. απο την παραπανω απαντηση που εδωσε σε εναν αλλο φιλο του φορουμ με ολο τον σεβασμο ,μπορει να διαθετεις ενα μεγαλο ποσο για μηχανη αλλα ειναι κριμα να μην ξερεις την διαφορα μεταξυ ΗΧ Κ 2Β.
καλο σε σενα θα κανει πρωτα παρεις οποιαδηποτε να κατσεις να ψαχτεις για τις διαφορες τους σε σχεση με τις δικες σου αναγκες.

Άβαταρ μέλους
apostatis
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 03, 2010 12:13 am
Όνομα: ΒΑΣΙΛΗΣ
Μηχανή:: GAGGIA BABY DOSE
2η Μηχανή:: KRUPS
Μύλος:: MAZZER MINI E MOD A
Οι καφέδες μου:: LAVAZZA PIENAROMA
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Re: Αγορα sanremo cube

Δημοσίευση από apostatis » Παρ Ιουν 23, 2023 6:31 pm

spyros12 έγραψε:
Τετ Ιουν 21, 2023 5:28 am
Βασιλη μηπως μπερδευεσαι....???την cube στην δινει στην μεγιστη δυνατη τιμη και την prima στην δινει 2700+500=3200??? καποιος κανει λαθος η εσυ η ο γνωστος σου σ κρυβει κατι.
για ρωτα τιμη καταλαγου prima καθως κ τιμη χωρις φπα .για ρωτα τον φιλο σου κ περιμενω να μας πεις η να μας τον γνωρισεις.
Ναι γιατί στη δεύτερη είναι αντιπρόσωπος

Απάντηση