Πρόβλημα με lelit pl41em

Δεν βγάζει καϊμάκι η μηχανή σας ή ο espresso σας αγγίζει την τελειότητα, μοιραστείτε τον πόνο ή την χαρά σας εδώ.
Cptigloo
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Μαρ 01, 2016 5:55 pm
Όνομα: Γιωργος
Μηχανή:: lelit P41em
Μύλος:: ascaso mini I2

Re: Πρόβλημα με lelit pl41em

Δημοσίευση από Cptigloo » Τετ Ιαν 01, 2020 7:36 pm

Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία!!!

Δυστυχώς η μηχανή εξακολουθεί να έχει το ίδιο πρόβλημα οπότε επικοινώνησα με barista όπου θα γίνει και η τυχόν επισκευή και επί της ευκαιρίας να τοποθετηθεί και μανόμετρο!!

Κατά τα άλλα έχω τρεις μέρες που χαλβαδιαζω την bezzera Unica pid..... αποτρέψτε με από τον πειρασμό!!!!

Άβαταρ μέλους
PublicDomain
Δημοσιεύσεις: 821
Εγγραφή: Τρί Ιαν 17, 2017 8:27 pm
Μηχανή:: Bezzera Unica PID
2η Μηχανή:: Lelit pl41 em
Μύλος:: Niche Zero
2ος Μύλος:: Lelit PL043MMI
Οι καφέδες μου:: caffeistas, hasbean, lasramblas
Τοποθεσία: www.e-spresso.gr

Re: Πρόβλημα με lelit pl41em

Δημοσίευση από PublicDomain » Τετ Ιαν 01, 2020 11:16 pm

Cptigloo έγραψε:
Τετ Ιαν 01, 2020 7:36 pm
Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία!!!

Δυστυχώς η μηχανή εξακολουθεί να έχει το ίδιο πρόβλημα οπότε επικοινώνησα με barista όπου θα γίνει και η τυχόν επισκευή και επί της ευκαιρίας να τοποθετηθεί και μανόμετρο!!

Κατά τα άλλα έχω τρεις μέρες που χαλβαδιαζω την bezzera Unica pid..... αποτρέψτε με από τον πειρασμό!!!!
αυτό που θα σου λείψει είναι η ευκολία χρήσης γενικά! στα πάντα η lelit τα κάνει όλα πιο απλά...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.e-spresso.gr

Cptigloo
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Μαρ 01, 2016 5:55 pm
Όνομα: Γιωργος
Μηχανή:: lelit P41em
Μύλος:: ascaso mini I2

Re: Πρόβλημα με lelit pl41em

Δημοσίευση από Cptigloo » Σάβ Ιαν 04, 2020 6:07 pm

PublicDomain έγραψε:
Τετ Ιαν 01, 2020 11:16 pm
Cptigloo έγραψε:
Τετ Ιαν 01, 2020 7:36 pm
Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία!!!

Δυστυχώς η μηχανή εξακολουθεί να έχει το ίδιο πρόβλημα οπότε επικοινώνησα με barista όπου θα γίνει και η τυχόν επισκευή και επί της ευκαιρίας να τοποθετηθεί και μανόμετρο!!

Κατά τα άλλα έχω τρεις μέρες που χαλβαδιαζω την bezzera Unica pid..... αποτρέψτε με από τον πειρασμό!!!!
αυτό που θα σου λείψει είναι η ευκολία χρήσης γενικά! στα πάντα η lelit τα κάνει όλα πιο απλά...
Είναι αλήθεια αυτό που λες για την ευκολία, προς το παρόν η μηχανή ταξιδεύει για Κόρινθο οπότε με τις επεμβάσεις που θα γίνουν κάτι θα κερδίσω!

Απάντηση