Spinel Lolita CV

Δεν βγάζει καϊμάκι η μηχανή σας ή ο espresso σας αγγίζει την τελειότητα, μοιραστείτε τον πόνο ή την χαρά σας εδώ.
orizzonti

Re: Spinel Lolita CV

Δημοσίευση από orizzonti » Παρ Μάιος 18, 2012 4:00 pm

sakisbax έγραψε:Καλησπέρα σε όλη την παρέα,
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει κανείς υπόψιν του την "Spinel Lolita CV". Την έχουμε στη δουλεία και τελευταία που σταμάτησα τους φραπέδες άρχισα να την χρησιμοποιώ δειλά δειλά και εγώ.
Αρχικά χρησιμοποιούσα pods της Cafemporio αλλά τελευταία αγόρασα τον "Lavazza Il perfecto espresso" ο οποίος μου φαίνεται καλύτερος.
Μπορεί να μου πει κάποιος εάν και σ αυτές τις μηχανές ισχύει ο κανόνας των 30ml σε 25-26 δευτερόλεπτα? Ή εδώ έχουμε άλλες αναλογίες??

καλησπέρα φίλε Σάκη η συγκεκριμένη μηχανή lolita είναι από της καλύτερες μηχανές με χάρτινη μερίδα, επειδή την δουλεύουμε και εμείς στην εταιρεία μας δηλαδή την δίνουμε και εμείς σε εταιρείες με μια συγκεκριμένη κατανάλωση μπορεί να δουλέψει και με 8 gr μερίδα και η απόδοσή της είναι φοβερή ειδικά στο καιμακι του

Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2010 1:05 am

Re: Spinel Lolita CV

Δημοσίευση από admin » Παρ Μάιος 18, 2012 4:05 pm

Αξιότιμο μέλος orizzonti,

Καλωσορίσατε στην κοινότητα μας. Μην παραλείψετε να διαβάσετε τους κανονισμούς του forum και ιδιαίτερα τα σημεία που αφορούν τους επαγγελματίες του χώρου.
viewtopic.php?f=26&t=1369#p21114

Σας εύχομαι μια ευχάριστη περιήγηση στις σελίδες του forum.

Απάντηση