Black Friday

efib
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2017 10:07 pm
Μηχανή:: Lelit PL41 PLUST PID
2η Μηχανή:: nespresso
Μύλος:: Mignon Specialita
2ος Μύλος:: Ascaso i1 mini
Οι καφέδες μου:: Taf, cup10

Re: Black Friday

Δημοσίευση από efib » Πέμ Νοέμ 24, 2022 2:59 am

efib έγραψε:
Τρί Νοέμ 22, 2022 11:25 pm
Δεν αντιλέγω, όμως έχουν ανέβει όλα τα πάγια έξοδα και τα κόστη, οπότε ο έμπορος δεν θα κάνει τις ίδιες εκπτώσεις που θα έκανε αν είχε μεγαλύτερο περιθώριο κέρδους. Σου έδωσα το παράδειγμα του specialita από samba πέρσι τέτοια εποχή. Μακάρι να βγω λάθος, αλλά δεν πιστεύω ότι θα γίνουν σοβαρές εκπτώσεις φέτος. Σίγουρα έχουν κέρδος, αλλιώς θα το έκλειναν το μαγαζάκι, απλώς έχει μειωθεί λόγω των αυξήσεων. Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη και ελπίζω να είμαι λάθος και να έχουμε καλές εκπτώσεις φέτος
Καταρχάς δεν είχα δει ότι μιλάγαμε στο νήμα του barista και μιλούσα γενικά για το "μαγαζάκι" και όχι το barista ως κατάστημα μιας και με έχουν εξυπηρετήσει στο παρελθόν και όλα πήγαν καλά. Αν υπάρχει κάποιος να μεταφέρει ή να διαγράψει το ποστ μου. Ζήτω συγγνώμη από το barista.

thanos117
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Παρ Σεπ 24, 2021 10:28 pm
Μηχανή:: Lelit Victoria PL91T
Μύλος:: Eureka Mignon Specia
2ος Μύλος:: Ascaso i2-Mini

Re: Black Friday

Δημοσίευση από thanos117 » Πέμ Νοέμ 24, 2022 7:50 pm

Εγώ σε νήμα “Black Friday” απάντησα , επίσης τίποτα προσωπικό με το συγκεκριμένο κατάστημα, ίσα ίσα που έχω καλές εντυπώσεις

Άβαταρ μέλους
After
Δημοσιεύσεις: 1040
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 24, 2010 9:11 pm
Όνομα: Γιωργος
Μηχανή:: Rancilio Epoca st1
Μύλος:: Mazzer Major
Οι καφέδες μου:: Hello Africa
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Black Friday

Δημοσίευση από After » Πέμ Νοέμ 24, 2022 8:30 pm

Και εγώ αναφερομουν στην "παράδοση" της black Friday γενικότερα, μπαίνω από κινητό και δεν είχα δει πως είναι στην κατηγορία για το barista.gr που είμαι ήδη ευχαριστημένος πελάτης
Aν ειχε λαλια ο νεροχυτης.........

Άβαταρ μέλους
barista.gr
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 22, 2011 11:11 pm
Όνομα: Βασίλης
Μηχανή:: La Marzocco GS3
2η Μηχανή:: Flair Pro
Μύλος:: Ceado E37S
2ος Μύλος:: Baratza Sette 270wi
Οι καφέδες μου:: Taresso Artisan Coffee Roasters
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Black Friday

Δημοσίευση από barista.gr » Παρ Νοέμ 25, 2022 9:13 am

Καλημέρα σε όλους

Στην σελίδα:

https://www.barista.gr/el/648-black-friday-offers

θα βρείτε όλες τις προσφορές για την Black Friday με εκπτώσεις που ξεκινούν από 15% και στα πακέτα θα φτάνουν μέχρι και 20%.

Η συγκεκριμένη κατηγορία θα παραμείνει ενεργή μέχρι και την Δευτέρα το βράδυ.

Σε όλη την υπόλοιπη σελίδα και σε ότι δεν βρίσκεται μέσα σε αυτή την κατηγορία θα ισχύει μόνο για σήμερα έκπτωση 10% με την χρήση του κουπονιού "blackfriday".

Απαραίτητη προϋπόθεση για να ισχύουν οι εκπτώσεις είναι να μπεί η παραγγελία ηλεκτρονικά και να έχετε κάνει εγγραφή και να είσαστε συνδεδεμένος-η (logged in).

Στην διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση

Με εκτίμηση

Βασίλης Τάρταρης
Barista.gr

Απάντηση