Gaggia Baby + Ascaso i-2 mini Black

Αγγελίες που ολοκληρώθηκαν ή είναι ανενεργές.
Απάντηση
greekboy
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 14, 2016 8:23 pm

Gaggia Baby + Ascaso i-2 mini Black

Δημοσίευση από greekboy » Δευ Σεπ 04, 2023 1:38 pm

Λογω μεταβασης σε υπεραυτοματη μηχανη δινω το πακετο του τιτλου. Καντε μου μια fair προσφορα απλα για να φυγουν.

Την κατασταση τους θα την πω πολυ καλη αλλα οχι τελεια. Τυπικο καθαρισμα,αφαλατωση και τετοια γινοντουσαν αλλα ανταλλακτικα δεν εχω αλλαξει (περα απο εναν πυκνωτη στον μυλο και λαστιχο gasket στην μηχανή).Λειτουργικα θεωρω οτι δεν εχουν κανενα θεμα απλα δεν ειμαι και ο 100% γνωστης για να το υποσχεθω. Το πλαστικο χερουλι του γκρουπ ειχε σπασει και το εχω αλλαξει με νεο αλλα δεν ειναι βιδωμενο (δεν ειχα ασχοληθει να αλλαξω την βιδα που ειχε κοπει, αλλα αν καποιος ασχοληθει μπορει να το κανει).

Εξτρα:

single basket, αλουμινενιο tamper, αλουμινενιο distributor, 1χ silicon gasket ring, 1x gasket ring - μαυρο σκληρο, κατι καθαριστικά πινελα και βουρτσακια.

Για να ειμαι ξεκαθαρος, ξαναλεω ΔΕΝ ειναι σε τελεια κατασταση αλλα λειτουργουν κανονικοτατα και ακομα και σημερα με αυτα εφτιαξα τον καφε μου. Για καποιον που εχει εμπειρια και αφιερωσει και λιγο χρονο θα ειναι μια χαρα.

Εν κατακλειδι, καντε μου μεσω μηνυματος μια καλη προσφορα να φυγουν και φυσικα μεσω τηλεφωνου/μηνυματων θα δωσω και περισοτερες πληροφοριες οπως και φωτογραφιες φυσικα.

Θα προτιμηθουν ατομα απο Κρητη για ευκολια αποστολης

greekboy
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 14, 2016 8:23 pm

Re: Gaggia Baby + Ascaso i-2 mini Black

Δημοσίευση από greekboy » Τετ Σεπ 06, 2023 10:46 am

Ξεχασα να αναφερω οτι η μηχανη ειναι old baby αν το λεω σωστα, αυτη εδω δηλαδη https://media.karousell.com/media/photo ... 577e6d.jpg

greekboy
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 14, 2016 8:23 pm

Re: Gaggia Baby + Ascaso i-2 mini Black

Δημοσίευση από greekboy » Τετ Σεπ 13, 2023 8:14 pm

200ε το πακετο...

pasxal
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 21, 2016 10:55 am
Όνομα: savas
Μηχανή:: saeco hd 8423
2η Μηχανή:: delonghi ec155
Μύλος:: ascaso i mini i2
Οι καφέδες μου:: ειμαι στο ψαξιμο ακομη

Re: Gaggia Baby + Ascaso i-2 mini Black

Δημοσίευση από pasxal » Πέμ Σεπ 14, 2023 3:18 pm

Τηλέφωνο επικοινωνίας;

greekboy
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 14, 2016 8:23 pm

Re: Gaggia Baby + Ascaso i-2 mini Black

Δημοσίευση από greekboy » Πέμ Σεπ 14, 2023 4:28 pm

καλησπερα μιας και βλεπω οτι δεν επιτρεπονται (?) τα pm, μπορεις να με βρεις στο ινσομνια και να μου στειλεις μηνυμα. Δεν θα ηθελα να γραψω δημοσια τον αριθμο του κινητου

greekboy
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 14, 2016 8:23 pm

Re: Gaggia Baby + Ascaso i-2 mini Black

Δημοσίευση από greekboy » Παρ Σεπ 29, 2023 10:06 am

Καλημέρα σε όλους τελευταία τιμή για το πακέτο μιας και θέλω να φύγουν από τον πάγκο στα 150ευρώ. Από εκεί και κάτω νομίζω δεν αξίζει καν να τα πουλήσω.

Όπως έχω πει και σε παιδιά που έχουμε μιλήσει ήδη, και τα δύο μηχανήματα δουλεύουν κανονικά(τα χρησιμοποιώ καθημερινά άλλωστε) αλλά για το τέλειο αποτέλεσμα θα χρειαστούν άνοιγμα για καθαρισμό/service. Καλό θα ήταν όποιος τα πάρει να έχει μια Α εμπειρεία ή όρεξη.

Εννοείται θα δώσω μαζί και ότι έξτρα έχω (single dose καλαθάκι, έξτρα ολοκαίνουργιο double dose καλάθι, αλουμινένια tamper & distributor, κάποια μικρο-ανταλλακτικά κτλπ κτλπ)

mopremme
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τετ Μαρ 15, 2017 5:54 pm
Όνομα: Νεκτάριος
Μηχανή:: Gaggia Baby Twin
Μύλος:: sette 270
Οι καφέδες μου:: Exo's,Taresso,Taf

Re: Gaggia Baby + Ascaso i-2 mini Black

Δημοσίευση από mopremme » Δευ Οκτ 02, 2023 8:10 am

Καλημέρα ενδιαφέρομαι, στείλτε μου πμ
Ευχαριστώ

Απάντηση