Gaggia classic η LELIT PL41EM/Anna

Συστάσεις αγορών για τους "νέους" Barista και προτάσεις αναβαθμίσεων για τους "παλιούς".
Tsita78
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 26, 2021 12:05 pm

Re: Gaggia classic η LELIT PL41EM/Anna

Δημοσίευση από Tsita78 » Κυρ Ιαν 23, 2022 10:04 am

peter έγραψε:
Κυρ Ιαν 09, 2022 11:04 pm
Tsita78 έγραψε:
Κυρ Ιαν 09, 2022 7:38 pm
Βασικα θα ψαξω μια μηχανη για ευκολια για την δουλεια μου που ειναι πιο αμεση αναγκη κ θα το ψαξω για την του σπιτιου.σε ευχαριστω!
Ίσως σε ενδιαφέρει. Είναι τίμια για τα λεφτά της αν δε θες να ξοδέψεις πολλά. Είναι καινούργια όχι μεταχειρισμένη. Απλώς παλαιό μοντέλο. (Τυχαία είδα την αγγελία, δε έχω σχέση).
https://www.facebook.com/marketplace/it ... tory_share
Είναι μια καλή αρχή. Αν δεις ότι σε ενδιαφέρει το άθλημα αναβαθμιζεις αργότερα.
Καλημερα!λογω του οτι ξεχαστηκε το ποστ σου τωρα ειδα την μηχανη κ υπαρχει ακομα αλλα δεν εχω καταλαβει για ποιο μοντελο προκειται για να ψαχτω λιγο.αν μπορεις να με βοηθησεις θα το εκτιμουσα!

peter
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Δεκ 13, 2021 11:33 pm
Όνομα: Peter
Μηχανή:: Rancilio Silvia V4
2η Μηχανή:: Krups Pixie
Μύλος:: Rancilio Rocky

Re: Gaggia classic η LELIT PL41EM/Anna

Δημοσίευση από peter » Κυρ Ιαν 23, 2022 1:06 pm

Tsita78 έγραψε:
Κυρ Ιαν 23, 2022 10:04 am
peter έγραψε:
Κυρ Ιαν 09, 2022 11:04 pm
Tsita78 έγραψε:
Κυρ Ιαν 09, 2022 7:38 pm
Βασικα θα ψαξω μια μηχανη για ευκολια για την δουλεια μου που ειναι πιο αμεση αναγκη κ θα το ψαξω για την του σπιτιου.σε ευχαριστω!
Ίσως σε ενδιαφέρει. Είναι τίμια για τα λεφτά της αν δε θες να ξοδέψεις πολλά. Είναι καινούργια όχι μεταχειρισμένη. Απλώς παλαιό μοντέλο. (Τυχαία είδα την αγγελία, δε έχω σχέση).
https://www.facebook.com/marketplace/it ... tory_share
Είναι μια καλή αρχή. Αν δεις ότι σε ενδιαφέρει το άθλημα αναβαθμιζεις αργότερα.
Καλημερα!λογω του οτι ξεχαστηκε το ποστ σου τωρα ειδα την μηχανη κ υπαρχει ακομα αλλα δεν εχω καταλαβει για ποιο μοντελο προκειται για να ψαχτω λιγο.αν μπορεις να με βοηθησεις θα το εκτιμουσα!
Καλημέρα. Είναι η gaggia pure. Εννοείται δεν είναι η καλύτερη που μπορείς να πάρεις αλλά είναι σίγουρα η καλύτερη μέχρι 100€. Αν όντως είναι και καινούργια όπως λέει, δεν το συζητώ.

Απάντηση